Cariere

Cariere

Cautam coleg/colega pentru agentia din Bucuresti.

Ce ne dorim de la tine?

  • Sa iti placa sa calatoresti si sa fii mereu in cautare de lucruri/locuri noi.
  • Sa fii vesel, entuziast si serviabil
  • Sa fii serios si responsabil
  • Sa fii prieten cu limba engleza. Orice alta limba de circulatie internationala prezinta un avantaj.
  • Sa-ti placa excel-ul, word-ul si power point-ul.
  • Sa stii sa-ti gestionezi eficient timpul si sa nu te sperie termenele limita si schimbarile de situatie.
  • Ne-ar placea sa ai experienta in turism, dar nu este obligatoriu.
  • Sa ai permis de conducere categoria B

Ce iti oferim noi?

  • Salariu fix si bonus din vanzari
  • Mediu de lucru dinamic si energic
  • Proiecte incitante
  • Posibilitate de avansare

Descrierea postului

Agent de turism/organizator de evenimente in special pentru segmentul corporate. Vei gestiona deplasarile curente precum si evenimentele companiilor din portofoliul tau si te vei asigura ca angajatii clientilor tai vor avea parte de vacanta dorita.

Cine suntem noi?

Suntem o echipa tanara si dinamica, in plina dezvoltare, specializata in turism si organizare de evenimente corporate. Avem sediul la 5 minute (de mers cu masina)  de Piata Victoriei. Ne plac proiectele noi, evenimentele inedite si sa avem grija de clientii nostri.